przedszkole komorów / pruszków
SMYKI CO NOWEGO W SMYKACH OFERTA DLA SMYKA CENNIK OBEJRZYJ FOTKI KONTAKT ZAPISZ SMYKA

Oferta dla SMYKA

PRZEDSZKOLE SMYKI zaprasza wszystkie SMYKI w wieku od 2,5 do 6 lat
oraz wszystkie SMYKUSIE w wieku od 1 do 2,5 latek
z Pruszkowa, Komorowa i okolic.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok,
w godzinach 7:00 - 18:00.

ŻŁOBEK "SMYKUSIE" (dzieci od 1 do 2,5 latek)

Oferta w ramach czesnego w SMYKUSIACH:

• opieka doświadczonej kadry pedagogicznej i opiekunek
  • zajęcia edukacyjne
  • zajęcia umuzykalniające
  • zajęcia plastyczne
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • rytmika raz w tygodniu
  • zabawy na własnym placu zabaw w przepięknym ogrodzie
  • monitorowane sale

PRZEDSZKOLE "SMYKI" (dzieci od 2,5 do 6 lat)

Oferta w ramach czesnego w SMYKACH:

• zajęcia edukacyjne w ramach programu: „Nowe Nasze Przedszkole. Program edukacji przedszkolnej”, M. Kwaśniewska, W. Żaba-Żabińska, wydawnictwo: Mac Edukacja.
  • obowiązkowe, roczne przygotowanie przedszkolne,
  • opieka wykwalifikowanego, doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego i pomocy nauczyciela
  • warsztaty plastyczne "PLASTYKA DLA SMYKA"
  • język angielski dwa razy w tygodniu
  • rytmika dwa razy w tygodniu
  • gimnastyka korekcyjna raz w tygodniu
  • zajęcia kulinarne "Kuchcikowo"
  • gimnastyka buzi i języka
  • zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
  • biblioterapia
  • muzykoterapia
  • zajęcia diagnozujące z logopedą, psychologiem
  • przeglądy stomatologiczne
  • wycieczki
  • zabawy na własnym, bezpiecznym placu zabaw w przepięknym ogrodzie
  • monitorowane sale
  • KLUB SMYKA PODRÓŻNIKA*
  • KĄCIK EKOLOGICZNY

* Co miesiąc omawiamy jeden kraj; kultura, obyczaje, język, ludzie, pogoda i wiele innych.

Dodatkowo zapewniamy 4 przepyszne i ZDROWE posiłki:

śniadanko, dwudaniowy obiadek, podwieczorek i kolacyjkę.

Współpracujemy z profesjonalną firmą cateringową, która przygotowuje dla SMYKÓW pyszne jedzonko !!!

Oferta dla SMYKA - Przeszkole Smyki - gf2/oferta-1

PLASTYKA DLA SMYKA (w ramach czesnego)

Program zajęć plastycznych został stworzony z myślą o KAŻDYM, nie tylko wykazującym zdolności plastyczne dziecku. Dzięki różnorodności technik i nieskończonej ilości pomysłów każdy SMYK znajdzie na zajęciach coś interesującego dla siebie.

W ramach programu PLASTYKA DLA SMYKA zapewniamy: ceramikę, rzeźby z masy solnej i masy papierowej, origami (płaskie, kiri, przestrzenne), malowanie: akwarelami, farbami plakatowymi, witrażowymi, akrylowymi, strukturowymi, temperami, farbami do ceramiki, do tkanin, rysowanie: pastelami olejnymi, pastelami suchymi, kredkami, węglem rysunkowym, kredą, kredkami, tworzenie instalacji plastycznych, odlewanie form gipsowych i ich malowanie, tworzenie odcisków gipsowych, warsztaty natury - tworzenie zabawek, pomocy dydaktycznych, upominków z darów natury, wycinanie, kolorowanie, lepienie: plastelina, modelina, ciastolina, wydzieranie, wydrapywanie, tworzenie stroików świątecznych, tworzenie biżuterii, tworzenie pieczątek, prace z włóczki, drucików kreatywnych, pomponów itp.

PLASTYKA DLA SMYKA to po prostu fantastyczna zabawa na wiele sposobów!

Zajęcia dodatkowe:

• języki: francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, rosyjski
  • judo
  • zajęcia taneczne

Koszt zajęć dodatkowych zależy od ilości uczestniczących w nich dzieci.

DZIEŃ PRÓBNY GRATIS DLA KAŻDEGO !!!

W ramach DNIA PRÓBNEGO zapewniamy wszystkie zajęcia, które w danym dniu odbywają się w przedszkolu oraz posiłki*

ZAPRASZAMY !

* prosimy o zgłaszanie dziecka na dzień próbny najpóźniej dzień wcześniej do godz. 16.00

GODZINKI Zapraszamy!!!

Jeżeli:

• chcecie, aby Wasza Pociecha rozpoczęła swoją przygodę z przedszkolem bezstresowo, metodą "małych kroczków",
  • musicie załatwić ważną sprawę i jednocześnie zapewnić dziecku odpowiednią opiekę,
  • chcecie, aby maluch miał większy, niż na placu zabaw, kontakt z grupą rówieśników, a przy tym uczył się przy znakomitej zabawie,

Już teraz możecie skorzystać z usługi GODZINKI. Jest to rodzaj zajęć adaptacyjnych; czas przeznaczony na zabawę, naukę i integrację ze Smykami.

Godzinki odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

przedszkole komorów / pruszków przedszkole komorów / pruszków